KYMCO NOODOE

Start do digitální revoluce kokpitu

KYMCO systém NOODOE má chytrý kokpit, osobní informační systém a navigaci v jednom a je do nejmenšího detailu přizpůsoben potřebám řidiče. Těšte se na skvělou souhru mezi Vámi, Vaším skútrem KYMCO a Vaším okolním světem. Ponořte se spolu s námi do zcela nové digitální éry v sektoru skútrů.

Bluetooth konektivita na skútru: KYMCO Noodoe

Stáhněte si nyní aplikaci zdarma:

NOODOE zná cestu

 

Konečně je tady, navigace pro skútraře! Navigace je velmi jasná, zjednodušená a přehledně strukturovaná a uživatelské rozhraní je velmi intuitivní, takže jeden krátký pohled stačí na rychlé seznámení s trasou. Řidiči skútru tudíž nemusí neustále sledovat navigační displej - což znamená velké plus v oblasti bezpečnosti. Podrobné informace jsou Noodoe navigací zobrazovány automaticky, pokud si je můžete přečíst v klidu, například na červené na semaforu. Kromě toho můžete již před cestou zadat několik cílů do smartphonu, které jsou pak při startu automaticky předány skútru.

 

 

NOODOE má rád individualitu

 

 

Každý z nás, jak známo, má jiný vkus. Proto si NOODOE vzhled můžete nakonfigurovat zcela podle svých přání a představ: tachometr, kompas, hodiny, ukazatel počasí a mnoho dalšího. Jakmile máte v telefonu nainstalovanou bezplatnou aplikaci NOODOE, vyberte si svůj oblíbený design a použijte svojí oblíbenou fotku na svém kokpitu jako tapetu.

 

 

NOODOE vás informuje

 

 

Inteligentní smart kokpit ukazuje mnohem víc než jen vaší rychlost. Můžete získat informace také o počasí nebo čerpacích stanicích v vašem okolí. Všechno je graficky navrženo tak, aby Vám pro informaci stačil jediný rychlý pohled a poté se mohli opět plně věnovat řízení. V okamžiku, kdy se skútr zastaví, například na semaforech, vám NOODOE hlásí zmeškané hovory, nové zprávy nebo důležité informace ze sociálních sítí - aniž byste museli vzít mobil do ruky.

 

 

NOODOE je komunita

 

 

Do systému NOODOE můžete nahrát a sdílet své vlastní návrhy displeje, které jsou pak k dispozici globální komunitě značky KYMCO. V rámci této komunity můžete také chatovat a dokonce si vytvořit skupinu svých přátel. "Inteligentní kompas" vám pak zobrazí přátele skútrů KYMCO, kteří jsou v současné době ve vaší blízkosti.

Skútry KYMCO s NOODOE systémem

Skútry, které mají systém NOODOE již ve standardní výbavě:

getGeoData

K vyhledání prodejce se používají služby třetích stran.
Při zobrazení mapy se ukládají soubory cookie z Map Google.
Zobrazit zásady ochrany osobních údajů.

Zobrazit mapu

Kontakt

MSA Motor Sport Accessoires GmbH
Am Forst 17 b
D-92637 Weiden

Tel.: +49 961 / 38 85 - 0
Fax: +49 961 / 38 85 - 203

  • Social
    • Facebook
    • YouTube