|   Presse

Motorkáři - Novinky naživo: Kymco Agility 300i

Co se představování novinek a jejich následného uvádění na trh týče, připomíná tchajwanské Kymco v mnohém italské značky.

Opravdovou novinkou, která doráží konečně na náš trh, je Agility 300i. Ta je typickým příkladem onoho víceletého rozestupu mezi premiérou veletržní a prodejní, ale hlavně, že je tady. Když vedle ní stojíte, víte, že s maličkou lehkou Agilitkou s motorem 125 má společné fakt jen jméno a kontury.

Tohle je totiž od podlahy dál maxík X-Town, akorát že vepředu nemá velkou kapotáž. Prostě takový konkurent Piaggiu Beverly 300, případně Hondě SH350i. Ty Kymco asi pokoří svými motory, neboť tchajwanský skútr pohání jednoválec 276 cm3 s výkonem 23 koní, je tedy nejslabší, ovšem zase kontruje podstatně nižší cenou 115 tisíc, o 35-40 tisíc nižší než u konkurentů. Agility nabízí bezklíčkové zapalování, obrovský úložný prostor na dvě helmy, kola 16”/14” a v základu též kryty rukojetí a plexi, které vypadá nízké, ale jen do doby, než si sednete za řídítka.

Zdroj: www.motorkari.cz

Celý článek a video, nejen o novince Agility 300i, ale i o ostatních dvou značkách stejného importéra, společnosti MSA z německého Weidenu, si můžete přečíst a shlédnout zde:

Celý článek

 

 

getGeoData

K vyhledání prodejce se používají služby třetích stran.
Při zobrazení mapy se ukládají soubory cookie z Map Google.
Zobrazit zásady ochrany osobních údajů.

Zobrazit mapu

Kontakt

MSA Motor Sport Accessoires GmbH
Am Forst 17 b
D-92637 Weiden

Tel.: +49 961 / 38 85 - 0
Fax: +49 961 / 38 85 - 203

  • Social
    • Facebook
    • YouTube