|   Presse

Skutrmagazin - Test New Downtown 125i ABS

Inovovaný bestseller z Taiwanu je ideálním společníkem jak do města, tak mimo něj.

New Downtown je bezesporu bestseller značky KYMCO, který nás v letošním roce potěšil inovativním modelem New Downtown 125i ABS. Nově přichází s ostrým designem a novými technickými vymoženostmi. Nedílnou součástí je i silnější motor, který je šetrnější k životnímu prostředí, vylepšený úložný prostor a komfort.

Spojením sportovně komfortní jízdy, spolu s nízkou spotřebou paliva, která se pohybuje okolo 3,5 l/100 km, je tento 176 kg vážící skútr ideálním společníkem jak do města, tak mimo něj.

I když se může zdát, že díky váze bude tento „maxík” ve městě neohrabaný, opak je pravdou. Nízko položené těžiště spolu s širokým rozsahem rejdu dodává na perfektní ovladatelnosti i ve velmi nízkých rychlostech. Na druhé straně napomáhá při svižnější jízdě právě zmíněná hmotnost, díky které s vámi jen tak nějaký vánek nezamává. Komfortu napomáhá plexi a širší kapotáž, která chrání před nárazy větru....

Rozšířená výbava o systém Kymco NOODOE Nové Kymco New Downtown 125i ABS získalo docela zásadních technologických změn. Díky implementaci systému NOODOE si lze pomocí bluetooth a aplikace Kymco Noodoe propojit smartphone se svým skútrem a být tak neustále online. Tam se však tajwanský výrobce nezastavil a pokročil ještě o krok dále. Součástí je i integrovaná navigace přímo na přístrojovce skútrů New Downtown 125i ABS. Navigace Noodoe je inovativní nejen umístěním přímo v hardwaru skútru, ale i samotným zobrazením trasy a navigačními pokyny.

Zdroj: Skutrmagazin.cz

Celý článek

 

 

 

getGeoData

K vyhledání prodejce se používají služby třetích stran.
Při zobrazení mapy se ukládají soubory cookie z Map Google.
Zobrazit zásady ochrany osobních údajů.

Zobrazit mapu

Kontakt

MSA Motor Sport Accessoires GmbH
Am Forst 17 b
D-92637 Weiden

Tel.: +49 961 / 38 85 - 0
Fax: +49 961 / 38 85 - 203

  • Social
    • Facebook
    • YouTube