NOVINKA!
ą

KYMCO AK 550i ABS PREMIUM

299.990 KČ *

Silný dvouválcový motor o výkonu 51 koní

Brzdové třmeny Brembo a ABS

Sportovní hliníkový rám typu deltabox

Systém NOODOE s Bluetooth konektivitou

Kompletní osvětlení s LED technologií včetně denního svícení

Tempomat

Keyless systém

Vyhřívané rukojeti, 3 úrovně

Elektricky nastavitelné plexi

Kontrola trakce a AIBS (Advanced Intelligent Braking System)

Ergonomicky tvarované sedlo pro pohodlí na dlouhých cestách

Nízko položené těžiště

Elegantní design

Pohon otevřeným ozubeným řemenem

3 roky záruka

Vybaven NOODOE systémem.

Jste připraveni na velkou jízdu?

KYMCO AK 550i Premium – silnější, uhlazenější a komfortnější než kdy jindy.

Nový cestovní maxiskútr KYMCO AK 550i Premium v sobě spojuje komfort a funkčnost skútru se sprotovním feelingem dospělého motocyklu. Vysoká úroveň zpracování a spousta chytrých detailů svědčí o opravdu prémiové kvalitě tohoto modelu ze stáje KYMCO.

Velmi potentní dvouválcový motor se čtyřventilovou technikou, ride by wire technologie, pohon otevřeným ozubeným řemenem, Advanced Intelligent Braking System (AIBS – zatáčecí ABS od firmy BOSCH včetně kontroly trakce), velmi lehký hliníkový rám včetně kyvné vidlice ve stylu velkých motocyklů, elektricky seřiditelný větrný štítek, tempomat, dva jízdní režimy, Noodoe displej s bluetooth konektivitou a navigací, keyless systém, vyhřívané rukojeti, kompletní osvětlení s LED včetně denního svícení, spousta prostoru pro posádku a ergonomicky seřiditelná opěrka řidiče. To vše se stará o komfort posádky na palubě a zároveň velkou porci bezpečnosti – a díky tomu i o spoustu zábavy při jízdě!

Novinka KYMCO AK 550i Premium naplňuje slogan Thrills of Touring díky inovativnímu systému zavěšení a nejnovějších technologií na sto procent a nabízí řidiči špičkové výkony a ultimativní jizdní zážitek.

DYNAMICKÝ PODVOZEK

PŘESNÉ NÁČINÍ PRO PERFEKTNÍ STOPU

UPSIDE-DOWN VIDLICE | HORIZONTÁLNÍ CENTRÁLNÍ TLUMIČ | ODLEHČENÉ ALU RÁFKY

KYMCO AK 550i, stejně jako model Premium, byl zkonstruován na půdorysu svého hliníkového mostového rámu s cílem nově definovat pojem dynamika ve skútrovém světě a i díky tomu v konstrukci podvozku takříkajíc nezůstal kámen na kameni.

Výchozím bodem je celá soustava pohonu, která je zde kompletně oddělena od motoru. Díky tomu a použití odlehčených alu ráfků se razantně snížily neodpružené hmoty. Tomu napomáhá i lehká hliníková zadní kyvná vidlice s typicky motocyklovým pohonem pomocí kevlarového řemenu a odpružením pomocí centrálního tlumiče.

Díky téměř horizontální pozici tlumiče ve spolupráci s citlivou přední upside-down vidlicí podvozek nabízí široké rozpětí tlumení, od sportovně progresivního až po komfortně harmonické.

NEKOMPROMISNÍBRZDY S „AIBS“

TO NEJLEPŠÍ PRO MAXIMÁLNÍ BEZPEČÍ

MONOBLOKY BREMBO | AIBS BOSCH

Stejně jako u KYMCO AK 550 jsou i u modelu Premium použity brzdové monoblokové třmeny tradiční značky Brembo. A celá brzdová soustava se dvěma kotouči vpředu a jedním vzadu je hodna svého jména.

Citlivé přibrždění nebo nekompromisní nouzové brždění, spolupráce brzd a podvozku přesvědčí jak běžné jezdce, tak i experty. Kromě toho je AK 550i ABS PREMIUM vybaven systémem kontroly trakce (TCS) a systémem Bosch AIBS (Advanced Intelligent Braking System), které díky svým jemným regulačním intervalům ještě zvyšuje bezpečnost v provozu.

INOVATIVNÍ POHON

NOVÝ STANDARD V ERGONOMII

NÍZKÉ TĚŽIŠTĚ | MODERNÍ PŘÍSTROJOVKA | VÝŠKOVĚ SEŘIDITELNÝ ŠTÍTEK | VYHŘÍVANÉ RUKOJETI

Koncept ergonomie AK 550i Premium ABS s centrální nízko umístěnou pozicí jezdce není jen výhodný pro osoby menšího vzrůstu, ale navíc ještě snižuje těžiště celého stroje. Díky dlouhému sedlu a velkoplošným podlážkám pro nohy ale i velcí piloty zaujmou pohodlnou sportovní polohu, ve které se dají ukrajovat stovky kilometrů.

Elektricky výškově nastavitelný větrný štítek umožňuje individuální nastavení a skvěle kryje jezdce i v nepřízni počasí. Vyhřívané rukojeti už jen dotvářejí kompletní paket výbavy a nedovolí, aby Vám za jízdy trpěly ruce chladem. Na volbě a pozici ovladačů je velmi dobře patrná dlouholetá zkušenost vývojářů značky KYMCO s vývojem skútrů.

 

 

Naopak zcela překvapí pohled na virtuální přístrojovou desku. Neinformuje pouze o všech standartních údajích vozidla, jako například tlaku v pneumatikách, nýbrž nabízí nové možnosti v oblasti infotainmentu.

Kontrastní LED display se tímo stává hlavní informační centrálou AK 550i ABS Premium. I přes štíhlou sportovní siluetu ani zde nechybí klasické turistické prvky, jako velkorysý úložný prostor pod sedačkou a další dvě uzamykatelné schránky v přední části s USB zásuvkou pro nabíjení smartphonu.

 

 

 

KYMCO NOODOE

PRŮVODCE DIGITALNÍ REVOLUCÍ

Systém KYMCO NOODOE reprezentuje zcela novou éru v oblasti motocyklů. Například se jeho pomocí dá propojit a synchronizovat přístrojovka AK 550i ABS PREMIUM se smartphonem. Těšte se na brilantní souhru technologií a dat Vašeho okolí, umožní Vám ještě dokonalejší zážitek z Vašeho AK 550i ABS PREMIUM.

 

ELEGANTNÍ DESIGN

NÁSTUP NOVÉ GENERACE

ELEGANTNÍ LINIE | KOMPLETNÍ LED OSVĚTLENÍ| MIX UŠLECHTILÝCH MATERIALŮ

AK 550i ABS PREMIUM se svojí perfektní atletickou figurou naprosto vymyká běžným masám. Optická souhra LED světlometů s ostře řezanými hranami a příjemných materiálů dodávají tomuto vozidlu zvláštní přitažlivost, která bude každého majitele denně naplňovat pýchou. AK 550i ABS je archetypem nové třídy Super Touring Scooter.

 

 

EXTRÉMNĚ LEHKÝ HLINÍKOVÝ RÁM

ZÁKLAD SKVĚLÝCH JÍZDNÍCH VLASTNOSTÍ

Při pohledu pod kabát modelu KYMCO AK 550i ABS PREMIUM se okamžitě odhalí výchozí bod tohoto revolučního konceptu: jeho rám. Hlavní cíl, vyvinout lehký a obratný maxiskútr, nelze za pomoci stávajících konstrukčních řešení splnit.

 

 

 

Proto adaptovali vyvojáři technologie, které se jinak používají v segmentu superbiků. Výsledkem je extrémně lehký a zároveň pevný hliníkový mostový rám, který je základním kamenem doteď nepoznané lehkosti řízení a zatáčení.

HIGHTECH MOTOR

SRDCE S VYSOKÝM VÝKONEM

ZAPALOVÁNÍ CROSS-PLANE | ZDVIHOVÝ OBJEM 550 CCM | VÝKON 37,5 KW

 

Kolem motoru AK 550i ABS PREMIUM se vše točí – a to nejen v přeneseném smyslu slova. Protože i tento dvouválec se řídí základními zásadami centralizace hmoty pro skvělé jízdní vlastnosti.

Tento agregát o objemu 550 ccm je typickým příkladem moderní konstrukce motorů: nízký, kompaktní a promyšlený. Tento kultivovaný dvouválec s elektronickým vstřikováním paliva, čtyřmi ventily na válec a zapalováním cross-plane nadchne spontání reakcí na plynovou rukojeť a plynulou a dobře kontrolovatelnou dodávkou výkonu.

Jen zřídka byl pohon skútru tak precizně dávkovatelný pouze pomocí plynové rukojeti. Jedním z dalších důvodů pro přímou a lineární reakci na pohyb plynové rukojeti ja také nově vyvinutá spojka v olejové lázni.

 

 

DUAL POWER MODE

INTELIGENTNÍ POMOCNÍK PRO ABSOLUTNÍ KONTROLU V DEŠTI

 

Speciální dešťové mapování pro vlhké a kluzké vozovky zajišťuje hladší rozvoj výkonnosti. V režimu Rain si řidič zachovává vysokou úroveň kontroly a bezpečnosti i za obtížných povětrnostních podmínek.

 

Rain ModeFull Power

TECHNICKÁ DATA

Výkon 37,5 kw (51 PS) při 7500 ot./min
Hmotnost provozní 238 kg
Hmotnost celková 403 kg
Rozměry (d / š / v) 2220 / 795 / 1494 mm
Výška sedla 790 mm
Objem nádrže 14,5 l
Motor kapalinou chlazený čtyřtaktní dvouválec se 4 ventily a vstřikováním paliva
Zvihový objem 550 ccm
Startér elektrický
Pohon otevřený pohon řemenem
Převodovka bezestupňový variátor
Přední odpružení 41mm Up-Side-Down vidlice
Zadní odpružení mono tlumič
Brzdy vpředu 2 WAVE kotouče Brembo (270 mm ø) s ABS, 4pístkový brzdový třmen
Brzdy vzadu 1 WAVE kotouč (260 mm ø) s ABS
Pneumatiky vpředu 120/70-15
Pneumatiky vzadu 160/60-15
Spotřeba / emise EURO 5 / spotřeba paliva (l/100 km) Ø 4,6l;
CO2 emise 110g/km

* Veškeré ceny jsou včetně současné zákonné daně z přidané hodnoty a nákladů za dopravu. Jsou to doporučené prodejní ceny.

 

3 roky záruka

Na naše prémiové modely Vám nyní prodejce KYMCO poskytuje 3letou záruku (od první registrace) – bez dalších nákladů.

PROSPEKT & CENÍK

KYMCO PROSPEKT

Download

KYMCO CENÍK

Download

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Příslušenství
skútry

Download

ŘIDIČSKÉ OPRÁVNĚNÍ

KYMCO AK 550i ABS PREMIUM smíte řídit, pokud jste držitelem jedné z následujících skupin řidičského oprávnění

ą

Podrobné informace o různých kategoriích řidičského oprávnění naleznete zde

Řidičské oprávnění

 

FINANCOVÁNÍ SNADNO A RYCHLE

 

A to se Vám vyplatí – díky našemu propracovanému systému financování si nyní svůj sen o vozidle značky KYMCO splníte ještě jednodušeji. Využijte příznivých podmínek našeho partnera v požadovaném financování. Se společností ESSOX s.r.o. financujete u odborníků s dlouholetými zkušenostmi.

Krátká doba splácení a díky tomu nízká úvěrová sazba nebo dlouhodobé splácení s nízkou splátkou: u flexibilního finančního produktu na modely KYMCO si můžete svoje priority nastavit dle sebe. Sami stanovíte dobu trvání úvěru a výši akontace nebo splátek.

Partnerem v oblasti financování koncových zákazníků v prodejní síti KYMCO je společnost ESSOX s.r.o., nebankovní poskytovatel spotřebitelských úvěrů. 

ESSOX

 

 

getGeoData

K vyhledání prodejce se používají služby třetích stran.
Při zobrazení mapy se ukládají soubory cookie z Map Google.
Zobrazit zásady ochrany osobních údajů.

Zobrazit mapu

Kontakt

MSA Motor Sport Accessoires GmbH
Am Forst 17 b
D-92637 Weiden

Tel.: +49 961 / 38 85 - 0
Fax: +49 961 / 38 85 - 203

  • Social
    • Facebook
    • YouTube